29 Kasım 2016 Salı

Gözler artık Türkiye Kupasında ve heyacan başlıyor…

TÜRKİYE KUPASINDA GRUPLARDA HEYECAN BAŞLIYOR


Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 8 ayrı grupta ilk hafta karşılaşmaları, 29 Kasım Salı, 30 Kasım Çarşamba ve 1 Aralık Perşembe günleri gerçekleştirilecek.

Organizasyonda, A Grubu, Gaziantepspor, Kırklarelispor, Osmanlıspor ve Şanlıurfaspor, B Grubu, Çaykur Rizespor, İnegölspor, Kasımpaşa ve Sancaktepe Belediyespor, C Grubu, Amed Sportif Faaliyetler, Fenerbahçe, Gençlerbirliği ve Menemen Belediyespor, D Grubu, Beşiktaş, Boluspor, Darıca Gençlerbirliği ve Kayserispor, E Grubu, 24Erzincanspor, Galatasaray, Elazığspor ve Tuzlaspor, F Grubu, Göztepe, Medipol Başakşehir, Sivasspor ve Yeni Amasyaspor, G Grubu, Akhisar Belediyespor, Aydınspor 1923, Bursaspor ve Ümraniyespor, H Grubu da Atiker Konyaspor, Gümüşhanespor, Kızılcabölükspor ve Trabzonspor'dan oluşuyor.

Ziraat Türkiye Kupası gruplarında ilk hafta maçlarının programı şöyle:

29 Kasım Salı

12.30 Yeni Amasyaspor-Medipol Başakşehir (12 Haziran)

14.30 Ümraniyespor-Aydınspor 1923 (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.45 Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)

18.30 Kayserispor-Boluspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.30 Darıca Gençlerbirliği-Beşiktaş (İsmetpaşa)

30 Kasım Çarşamba:

12.00 Tuzlaspor-24Erzincanspor (Tuzla Belediye)

14.00 Şanlıurfaspor-Kırklarelispor (GAP Arena)

14.00 Menemen Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Menemen İlçe)

16.30 Akhisar Belediyespor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Galatasaray-Elazığspor (Türk Telekom Arena)

20.30 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Ülker)

1 Aralık Perşembe:

12.00 Sancaktepe Belediyespor-Kasımpaşa (15 Temmuz)

14.00 Kızılcabölükspor-Atiker Konyaspor (Doğan Seyfi Atlı)

16.00 Çaykur Rizespor-İnegölspor (Çaykur Didi)

18.30 Osmanlıspor-Gaziantepspor (Osmanlı)

20.30 Trabzonspor-Gümüşhanespor (Hüseyin Avni Aker)

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

21 Ocak 2019 Pazartesi
Boluspor'da düşüş devam ediyor
21 Ocak 2019 Pazartesi
Osman Özköylü itiraf etti
21 Ocak 2019 Pazartesi
Eskişehirspor-Giresunspor: 0-0
21 Ocak 2019 Pazartesi
Hatayspor-Gençlerbirliği: 3-1