18 Ocak 2013 CumaULAŞ ORTAKAYA YAZILARIYLA MARKA FUTBOL’DA
Türk Futboluna adını altın harflerle yazdıran dönemin efsanevi futbolcusu, şimdilerde değerli futbol adamı sayın Ulaş Ortakaya, yazılarıyla Türkiye’nin 1 Numaralı Futbol sitesi Marka Futbol ’da.ULAŞ ORTAKAYA YAZILARIYLA IŞIK TUTACAK
Futbolun havasını solumuş, tuzunu yutmuş, kaptanlık paso bandını takmış, bir çok yıldızın Türk futboluna kazanmasında ön ayak olmuş, Oynadığı şahane futbol ve zaman zaman attığı goller ile Türkiye’yi sevince boğmuş, akabinde futbol hayatını noktalıktan sonra , bir çok takımda yıldızların doğmasında ( Menejerlik)  görevlerini başarıyla ifa etmiş vede etmekte olan  şimdilerde  genç sportmen ve başarılı Menejer Ulaş Ortakaya.


ŞİŞMAN GÖBEKLİ TAPU'DAKİLER GİBİ DEĞİL
 

Bazı hani bizim piyasadaki çakma ve yada çakmanın çakması dandik menejerler gibi şişman göbekli arakadaşlar gibi bazı takımların yarınlarına dinamit koymamış yada bazı başkan ve hocalara sırf futbolcu vermek için altlarına karı götürmemiş bu işi adam gibi yapmakta olan saygı değer futbol adamıdır Ulaş Ortakaya.

Ulaş Ortakaya, Futbolun gerçek sahibi futbolseverlerden  sizlerden aldığımız güç ile ricamızı geri çevirmeyerek, her futbol adamının cesaret edemeyeceği nezaketi göstererek her hafta sizler için takımlar hakkında olup bitenleri PTT 1.Ligi genel analiz ve değerlendirmeleri yazacak.

Sizlerin beğenerek takip edeceği değerli futbol adamlarımızdan sayın Ulaş Ortakaya’nın yazı dizileri çok yakında Marka Futbol ‘da sizlerle.

Değerli futbol adamı sayın Ulaş Ortakaya’ya nazik davetimizi kırmadığı için teşekkür eder, kendisine kolaylıklar diler, siz futbol ’un gerçek sahibi futbol severlere de iyi takipler dileriz.
 

HABER TARİHİ VE SAATİ: 15 OCAK 2013 SAAT:  21.13

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

17 Şubat 2019 Pazar
Afyonspor-Giresunspor: 3-2
17 Şubat 2019 Pazar
Adanaspor-İstanbulspor: 1-1
17 Şubat 2019 Pazar
Osmanlıspor-K.Karabükspor: 3-0
17 Şubat 2019 Pazar
Kayserispor-Göztepe: 2-1