17 Mayıs 2012 Perşembe

YILIN YÖNETİCİSİ MEHMET REŞİT AKIL

2.Lig Beyaz Grup’ta  Şanlıurfaspor’a ödüller yağıyor.  Yılın Kulüp Başkanı Sayın Kemal Saracoğlu’ndan sonra, Yılın Yöneticisi Kimdir Kategorisinde Futbolseverler Şanlıurfaspor’dan Sayın Mehmet Reşit Akıl Seçilmiş ve ödüle layık görmüştür.Marka Futbol resmi web sitesinin www.markafutbol.com  gerçekleştirdiği Süper Ligden 3. Lige kadar yılın en iyileri ödül töreni 29 Mayıs Salı Günü  Saat:19.00’da İstanbul Bahçelievler’de sahiplerini buluyor..  Üst Düzey katılımın gerçekleşeceği gecede Bülent Sertaç ve Emel Sayın sahne alacağı gecede ödül alacaklar Kulüpler, Futbolcular, Teknik Adamlar, hakemler, gazeteciler ve spor programlarda şekilleniyor.

Gücünü halktan, tarafsız ilkeli, doğrunun peşinde, araştırmacı ve haklının yanında olan  Türkiye’nin 1 Numaralı Futbol Sitesi www.markafutbol.com marka futbol olarak Günlerdir gerek resmi web sitemizde,  gerekse de Türkiye’nin dört bir köşesindeki yerel gazeteciler vede Türkiye’deki üst düzey futbol otoritesi ile koordineli olarak gerçekleştirdiğimiz Marka Futbol Yılın Futbol Oscarları ödül töreninde  Yılın Yöneticisi ödülüne Şanlıurfaspor’dan sayın Mehmet Reşit Akıl seçilmiştir.

Sayın Mehmet Reşit Akıl , kararlı duruşu ile ‘’O SENE BUSENE’’ ve  ‘’BU KİŞİ ŞANLIURFASPOR’U BANK ASYA’YA ÇIKARTIR’’ Sözleri ile taraflı tarafsız bütün futbolseverlerin gönlünde ayrı bir yer edindi. Ödülünü 29 Mayıs Salı Günü Gecemizde üst Düzey  bir Kulüp başkanı Takdim edecektir.

Kendilerine bu ödülü takdim etmekten onur ve gurur duyacağız. Yolun açık olsun Şanlıurfa, Yolun Açık olsun Şanlıurfaspor..
 

MARKA FUTBOL YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET ÖZER

 

SAYGILARIMLA

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

23 Mart 2019 Cumartesi
Dorukhan Toköz milli oldu