07 Eylül 2015 Pazartesi

Spor Toto 3.Ligde mücadele eden 24 Erzincanspor 3. Haftada  kendi sahasında Manavgatsporla golsüz berabere kaldı. 
 
24 ERZİNCANSPOR İLERİSİ İÇİN UMUTLU
 
Maçtan sonra 24 Erzincanspor  Teknik Direktörü Bülent AKAN, Bu mücadele sürdükçe, puan sıralamasında gerçek yerimize çıkacağız dedi.

 
Erzincan'daki karşılaşmada 0-0 berabere sonuçlanan 24 Erzincanspor-Manavgatspor mücadelesinin ardından 24 Erzincanspor  Teknik Direktörü Bülent AKAN, ''Bu mücadele ve oyun anlayışımız geliştikçe oyuncularımın uyumu arttıkça, puan sıralamasında gerçek yerimize çıkacağız dedi.
 
Akan , maçtan sonra yaptığı açıklamada, karşılaşmada keyifli bir mücadele ortaya koyduklarını belirterek şunları kaydetti:
 
''Futbolcularım doğru olanları yapmayı ve birlikte oynamayı başardı.

Ben oyundan keyif aldım.

Yakaladığımız pozisyonları gole çevirebilseydik, galip gelebilirdik.

Manavgatspor'a risk aldığımız dakikaların dışında pozisyon vermedik.

Birbirini çok iyi tanımalarına rağmen ve uyum sorunu olmayan rakibimiz zannedersem ilk defa pozisyonsuz bir maç geçirdi.

Zaten oynadığımız son 2 hafta da neredeyse rakiplerimize pozisyon vermeden müsabakaları bitiriyoruz takım savunmasını her geçen gün geliştiriyoruz.

Takım olma adına, birlikte olma adına doğru işler yaptık. İlk yarı 2, ikinci yarı 3 net pozisyondan yararlanamadığımız Manavgatspor maçında hakeminde bana göre net 2 penaltı pozisyonunu vermemesi rakibimizin direncini artırdı. Bu mücadele sürdükçe, puan sıralamasında gerçek yerimize çıkacağız.''

 
Akan , aldıkları 1 puana sevinemediklerini çünkü galibiyeti kaçıran tarafın kendileri olduğunu ifade etti.  Gönül isterdi ki, 3. Maçımızda 3 puanla tanışalım ve taraftarlarımıza galibiyet hediye edelim. Fakat sezonun ilk haftalarında tam hazır olmamamıza rağmen alınan her puan önemli diye düşünüyorum.takımımız gelişim ve değişimini tam olarak yaptığı zaman  ve uyum sorunumuzu aştığımız zaman galibiyet serimiz başlayacaktır.3 puanlı sistemde 2-3 seri galibiyet yakaladığımız takdirde üst sıralardaki yerimizi alacağız. Bugüne kadar bize her platformda destek olan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bardağın dolu tarafından baktığımızda 3 haftadır galip gelemesekte yenilme üzüntüsünü de bize yaşatmayan oyuncularımı ve ekibimi tebrik ediyorum.'' diye konuştu.

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

06 Aralık 2019 Cuma
Göztepe büyüyerek geliyor