03 Nisan 2017 Pazartesi

Spor Adamı Ahmet ÖZER, Türk Futbolunun önemli Teknik Direktörlerinden Sayın Cihat ARSLAN ve Ahmet AKCAN, 3 Nisan 2017 Pazartesi akşamı 22:00’yi gösterdiğinde Tv 5 Ekranlarında canlı yayında. Ses ver Türkiye bu program kaçmaz !

TÜRK FUTBOLUNUN KALBİ TARAFSIZ SAHA'DA ATIYOR

CİHAT ARSLAN TARAFSIZ SAHA’DA

O geliyor. Büyük teknik direktör Cihat ARSLAN geliyor.Gittiği her takımda Destanlar yazan, rekorları alt üst eden kulüp tarihinin en önemli başarılarını kazandırmış sportmen, genç ve tecrübeli teknik direktör Cihat ARSLAN, renklerin çıkarları değil, futbolun gerçeklerinin konuşulduğu Tarafsız Saha spor programına geliyor...

AHMET AKCAN TARAFSIZ SAHA’DA

O geliyor. Türkiye’nin saygın teknik direktöründen Ahmet AKCAN geliyor.Türk futbolunun önemli isimlerin Galatasaray’ın şampiyonluklarında önemli işlerin altına imza atmış, Teknik direktör Ahmet Akcan, 3 Nisan 2017 Pazartesi akşamı Türkiye saatleri 22:00'yi gösterdiğinde Tv 5 Ekranlarında Tarafsız Saha’da…

AHMET ÖZER TÜRK FUTBOLUNA BU HAFTADA DAMGASINI VURACAK

Futbol’un Evliye Çelebisi, Marka Futbol’un Markası ve Anadolu’nun gür sesi spor adamı Ahmet Özer, seçkin konu ve konularla Türk Futboluna bu haftada damgasını vuracak.3 Nisan 2017 Pazartesi akşamı Türkiye saatleri 22:00'yi gösterdiğinde  TV 5 ekranlarında, tecrübeli, genç, sportmen ve başarılı teknik direktörlerimizden sayın Cihat ARSLAN, efsane sayın Ahmet AKCAN'ın klas yorumlarıyla, Marka Futbol'un Markası Spor Adamı sayın Ahmet ÖZER'in moderatörlüğünü ile 3 Nisan 2017 profesyonel ve akıcı sunumlarıyla Türk Futboluna damgasını vurmaya devam edecek.SES VER TÜRKİYE SES VER. BU PROGRAM KAÇMAZ !!!

Hepsi ve daha fazlası Pazartesi akşamı Türkiye Saatleri 22:00’yi gösterdiğinde Tv 5 Ekranlarında Tarafsız Saha’da sizlerle…Tarafsız Saha,3 Nisan 2017 Pazartesi akşamı 22:00’yi gösterdiğinde Tv 5 Ekranlarında.

TV 5'i her platformda yayın yapmaktadır ve her yerden izleyebilirsiniz.

 

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

06 Aralık 2019 Cuma
Göztepe büyüyerek geliyor