25 Şubat 2018 Pazar

1.Lig’in 24. haftasında Ankaragücü-Gaziantepspor müsabakasını Başkent temsilcisi 4-0 kazanırken, maç sonu Ankaragücü taraftarı Gaziantepspor futbolcularını tribüne çağırarak destek verdi…

BAŞIN ÖNE EĞİLMESİN GAZİANTEPSPOR
 

Ankaragücü-Gaziantepspor müsabakasını Başkent temsilcisi 4-0 kazandı. Başkent temsilcisinin taraftarı, ligde son sırada bulunan ve sıklıkla gündeme gelen Gaziantepspor'un futbolcularını tribüne çağırdı.


Lacivert-sarılı ekibin taraftarları, ‘Sizi en iyi biz anlarız’, ‘Sahipsiz Antep’ ve ‘Başın öne eğilmesin Antep’ sloganları atarak destek verdi.

 

Ankaragücü taraftarına çok ama çok teşekkür ediyorum
 

Maç sonunda gazetecilerle bir araya gelen Gaziantepspor Teknik Direktörü Erol Kolcu, maçın en iyi olayının Ankaragücü taraftarının verdiği destek olduğunu belirterek, “Ankaragücü taraftarına çok ama çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

Ankaragücü taraftarı Türk futbolunda örnek bir davranış sergilemiştir
 

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal ise basın toplantısında bu desteğe değinerek, “Ankaragücü taraftarının rakip takıma verdikleri destekten dolayı Türk futbolunda örnek bir davranış sergilemiştir. Bu sebepten dolayı bütün taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Camiamıza taraftarımıza bu 3 puanı armağan ediyorum” diye konuştu

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı