21 Nisan 2019 Pazar

Erman Toroğlu’dan çarpıcı yorumlar…


Ben böyle rezillik görmedim
 

"Nasıl tutuyorsun, nasıl hakemsiniz! Hadi sen dağlara taşlara yaptın. VAR'daki... Serkan Tokat. Fiyasko ya! Sayın seyirciler, seyredeceksiniz. Ben böyle rezillik görmedim. Bu hakem işi nasıl abi!"

"Atmayan hakeme dünyada lanet ederler"

"Maçı seyretmeyenler Galatasaray ilk yarı 3-1 öne girince 'Galatasaray iyi oynadı, işi bitirdi' diyorlar. Kayserispor'un 4 net pozisyonu var, atamadılar. 19. dakikada skor 1-1'ken Galatasaraylı Emre Akababa'yı atmayan hakeme dünyada lanet okurlar. Ayıp ama ya. Arkadaş; Emre ayağını kaldırdı, bir hareket yaptı, harekete devam etti. Adamın boğazına bastı tabanını. Şah damarına gelse, oturttursa adamı bile öldürebilir. İnanamadım."

"Bu hafta kıyma makinesine Kayserispor girdi"

"Ne yapıyorsunuz, nelere tesir ediyorsunuz? Geçen hafta Galatasaray kıyma yapıldı. Bu hafta kıyma makinesine Kayserispor girdi. Bakalım haftaya kıyma makinesine kimi alacaksınız? Ayıp ya! Sabaha kadar top oynasan ne olur? Ben profesyonel oynadığım için biliyorum. Sen %100 atmıyorsun, onu yapmıyorsun, bunu yapmıyorsun. Ne yapacaksınız abi? Bir hafta evvel Galatasaray, bir hafta sonra bu maç. Haftaya bakalım ne olacak'"
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı