20 Eylül 2015 Pazar

Spor toto 3.lig 3.Grup’ta mücadele eden 24 Erzincanspor Teknik Direktörü Bülent AKAN,  oynadıkları Dardanelspor maçında iyi mücadele verdiklerini  ve hak ederek kazandıklarını söyledi.
 
BÜLENT AKAN  HAK EDEREK KAZANDIK


 
         Oyunun tamamına yakın bölümünde iyi mücadele verdiklerini, dönem dönem iyi oynadıklarını ve önemli pozisyonlar ürettiklerini ifade eden AKAN, ''Dardenelspor karşısında hak ettiğimiz bir galibiyet aldık.

Üç puan bizim için önemliydi.


Futbolcu kardeşlerimi kutluyorum ve bu galibiyeti doksan dakika boyunca 12. Adam olarak bizi destekleyen kalbi bizimle atan 24 Erzincanspor taraftarlarına ve camiamıza armağan ediyorum.'' diye konuştu.Dardanelspor  maçının ardından Çarşamba günü İstanbul’da oynayacağımız olan Pendikspor kupa maçının hazırlıklarına yarın devam edeceklerini belirten  AKAN, ''Tüm maçlarımıza final gözüyle bakıyor, bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.   
      
       Ayrıca haftaya  deplasmanda oynayacağımız çok önemli bir Sandıklı spor maçı var , Tüm maçlarda olduğu gibi bu maçta da sahaya kazanmak için çıkacaklarını kaydeden Teknik direktör  Bülent AKAN, ''Gerçekten  kaliteli ve karakterli iyi bir takıma sahibiz. 
 ligde üst gruba dahil olabilmek için bir seri yakalamak zorundayız, bunu da 1-2 hafta içinde yapacağımıza inanıyoruz. oyuncularımızda bunun bilincinde.''2-3 maçtır sakat olan   oyuncularımızda aramıza katılırsa inşallah daha iyi işler olacaktır diye düşünüyorum.

 
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı