20 Mart 2019 Çarşamba

EURO 2020 Elemeleri'nde cuma günü A Milli Takımımız ile karşı karşıya gelecek olan Arnavutluk maçı öncesinde karıştı…

MİLLİ MAÇ ÖNCESİ BÜYÜK KRİZ

Bazı sakat oyuncular nedeniyle kadro sıkıntısı yaşayan kırmızı-siyahlılarda, bunun dışında başka beklenmedik olumsuzluklar da boy gösterdi.

Sakatlanan futbolculardan birinin yerine kadroya davet edildiği belirtilen Ermir Lenjani, hocasına rest çekerek milli takıma gelmedi, üstüne üstlük teknik direktör Panucci olduğu sürece bir daha Arnavutluk forması giymeyeceğini söyledi.

Sion kulübünde top koşturan oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 'Gözü yaşlı bir şekilde söylemem gerekir ki, Panucci orada olduğu sürece bir daha Arnavutluk  Milli Takımı'nda oynamayacağım. Benim Arnavutluk'a olan aşkım, senin (Panucci) bana olan nefretinden fazla' dedi.

Milli takım kadrosunda çıkarılan kaleci Thomas Strakosha ile ilgili gerçek de ortaya çıktı. Skorer'in edindiği bilgilere göre 'disiplinsizlik' denilerek geçiştirilen futbolcunun azledilmesinin trafiğe takılmasından kaynaklandığı ortaya çıktı. Parma maçında takımı Lazio'nun kalesini koruyan 24 yaşındaki file bekçisinin bu maçın ardından uçağını kaçırdığı ortaya çıktı.
 

Karşılaşmanın ardından İtalya'dan Arnavutluk 'un başkenti Tiran'a uçacak olan Strakosha'nın, Roma'da trafiğe takıldığı belirlendi. Bu yüzden uçağı kaçıran futbolcu, bir sonraki uçakla hemen geleceğini söylemesine rağmen kadro dışı kaldı. Federasyon yetkilileri futbolcunun trafiğe takıldığı bilgisini doğrularken, teknik direktör Panucci'nin bunu bilmesine karşın oyuncuyu kadro dışı bırakma kararından vageçmemesi dikkat çekti.
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı