08 Nisan 2018 Pazar

2'nci Lig Beyaz Grup’ta 30.hafta müsabakasında Şanlıurfaspor, Hacettepespor’u 2-0 yendi.


ŞANLIURFASPOR-HACETTEPE OLAY VAR !

Maçın bitiş düdüdüğünün ardından ise ortalık karıştı…


ŞANLIURFASPOR YÖNETİMİ HACETTEPE YÖNETİMİNİ DÖVDÜ


Şanlıurfa’da hiç hoş şık ve hoş olmayan durumlar yaşandı. Hacettepespor’un kulüp müdürü Ufuk Şefik Marka Futbol’a önemli açıklamalarda bulundu ve yaşananları anlattı.
 İşte Hacettepespor’un kulüp müdürü Ufuk Şefik’in Marka Futbol’a yaptığı açıklamalar;

Ufuk Şefik : ''Maç oynamak için 1 gün öncesinden kente ayak basmamızla birlikte, Şanlıurfaspor yönetiminin kendilerine hoş geldin demek ve misafirperlik göstermek yerine, tam aksine sürekli tahrik ve tehdit edici vede için içinden çıkılmaz bir pervahsızca hal hareketler sergilediler.’’ diye sözlerine başladı.

''BAŞKAN VEKİLİMİZ NEDİM YILDIRIM'I DÖVDÜLER''

Ufuk Şefik : ''
Maçın bitiş düdüğü ile birlikte ise, Hacettepe yönetim kurulumuza, Şanlıurfaspor yöneticileri hem şinkaflı küfürlerle ve kaba kuvvet kullanarak saldırdılar. Çıkan ardabede ise başkan vekilimiz Nedim Yıldırım’ı dövdüler. Araya Emniyet güçleri girdi. Olaylar daha fazla büyümeden Polisler ayırdılar. Saldırıda bulunanların görüntüleri Emniyette mevcut’’ dedi.


Ufuk Şefik : ''Şanlıurfaspor yönetiminin yaptığı bu pervahsızça hal ve hareketler ise sahada Şanlıurfaspor’un futbolcularıda gösterince maçında zaman zaman gerilmesine sebep oldu. Gerek ilk yarının bitiminde gerekse de maçın bitiminde ise soyunma odasına giden tünelde Şanlıurfaspor’lu futbolcular bizim futbolculara şinkaflı  küfürler savurdular’’ diye belirtti.


Ufuk Şefik : ''Biz Gençlerbirliği’nin pilot takımıyız. Bu güne kadar oynamış olduğumuz hiçbir maçta bu durumlarla karşılaşmadık ve  hiçbir takımla münakaşımız asla olmadı. Bu gün burada yaşananlar hiç hoş olmayan durumlar. ‘’ diye sözlerini tamamladı.


ŞANLIURFASPOR 2-0 HACETTEPESPOR


Statyum : Şanlıurfa GAP Arena


Hakemler : Çağdaş Altay, Hasan Hüseyin Tetik, Hakan Yoldaş, Mehmet Ali Özer


Şanlıurfaspor: Ömer Kahveci, İzzet Yıldırım, Şaban Özel, Mehmet Taşçı, Bahadır Öztürk, Fevzi Özkan (82' Fahri Tatan), Hüseyin Kala, Sercan Kaya, Muhammed Gönülaçar, Feridun Kıroğlu (62' Oğuzhan Türk), Mehmet Albayrak (76' Yasin Ozan)
 

Hacettepespor: Yasin Davuş, Alaaddin Okumuş, Berat Aydoğdu, Fethi Özer, Rahmi Can Karadaş (85' Orhan Evci), Mahmut Bilir, Kadir Arı (72' Çağrı Bülbül), Burak Çolak, Soner Dikmen, Serdarcan Eralp, Hüseyin Çolak (59' Berat Ayberk Özdemir)

Sarı Kartlar: DK 21: Feridun Kıroğlu (Şanlıurfaspor), DK 22: Berat Aydoğdu (Hacettepe Spor), DK 23: İzzet Yıldırım (Şanlıurfaspor), DK 43: Soner Dikmen (Hacettepe Spor), DK 87: Çağrı Bülbül (Hacettepe Spor)

Goller: DK 74: Yasin Ozan (Şanlıurfaspor), DK 90: Oğuzhan Türk (Şanlıurfaspor

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı